Poprzednie Następne

O firmie

Nasze torty i ciasta od wielu lat towarzyszą mieszkańcom województwa mazowieckiego podczas uroczystości rodzinnych, jubileuszach oraz imprez regionalnych. Serdecznie zapraszamy do naszych punktów, w których zamówicie Państwo niepowtarzalny tort, ciasto i zapoznacie się z szeroką gamą naszych produktów - pokochacie nasze smaki!

Gwarantujemy, że nie znajdziecie u nas nic, czego sami nie chcielibyśmy widzieć na naszych stołach w uroczystych chwilach spędzonych z rodziną.

W uroczystych dniach, takich jak ślub, jubileusz czy komunia zachęcamy wszystkich do postawienia na stoły naszych wypieków przygotowywanych starannie na indywidualne zamówienia.

Na codzień zapraszamy do zakupów naszych pysznych ciastek - pączków, ptysi, eklerek, drożdżówek i innych, których nie sposób wymienić. Ponad 50 rodzajów różnego rodzaju smakołyków jest w stanie umilić i uatrakcyjnić wizyte rodziny czy przyjaciół.

Ciastka są wspaniałym dodatkiem do popołudniowej herbaty. Szarlotka czy karpatka doskonale spełniają rolę deseru, podwieczorku lub zwykłej przekąski między posiłkami.

Współpraca

www.pierogi.radom.pl - wyrob garmażeryjne, catering, pierogi.

www.cdm.radom.pl - fontanny czekoladowe, pokazy barmańskie.